Nahajate se:
Domov Organi in uprava Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2014 do 2018)
  • Klemen Grošelj, Graška cesta 22c,Litija
  • Ljubo Tomažič, Maistrova ulica 16,Litija
  • Jožef Hostnik, Cesta komandanta Staneta 16, Litija
  • Sanda Skubic Drnovšek, Ulica Luke Svetca 7, Litija
  • Dušan Jere, Kresnice 78a,Kresnice
  • Stanislav Bokal, Graška cesta 14,Litija
  • Matjaž Juvančič, Zgornji Hotič 2a,Litija
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • predsednik Jože Vidmar, Vegova ulica 6,Litija
  • Janez Beja, Konjšica 29,Polšnik
  • Marko Zajc, Graška 50,Litija
  • Vinko Logaj, Jesenje 23,Kresnice
  • Ignac Šteferl, Bobek 2 ,Litija
  • Avgust Cvetežar, Prisojna ulica 4,Litija
  • Jožef Grošelj, Graška 20,Litija

Mandatno obdobje 2014 do 2018

30.05.2017 ob 18.00
21.03.2017 ob 18.00
28.11.2016 ob 18.00
19.10.2016 ob 09.00
22.09.2016 ob 18.00
06.07.2016 ob 18.00
25.05.2016 ob 18.00
15.03.2016 ob 18.00
16.02.2016 ob 18.00
07.01.2016 ob 18.00
05.11.2015
17.06.2015 ob 18.00
02.04.2015 ob 18.00
18.03.2015 ob 18.00
05.02.2015 ob 18.00

Mandatno obdobje 2010 do 2014

Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?